Išėjau į lauką - vidurdienį

2015.07.04 AlausPakelis
  • 24
3
laukas,vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 4002    
cia panasiau kad pusplikis su suvirinimo aparatu padirbejo, svogeris panasiai "ideges" buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4004    
kam nuogas ėjai?
naujokas1 4007    
Ir kiek ten praleidai laiko?
Grįžti į viršų