Išėjau į lauką - vidurdienį

2015.07.04 AlausPakelis
  • 24
3
laukas,vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 4003    
cia panasiau kad pusplikis su suvirinimo aparatu padirbejo, svogeris panasiai "ideges" buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4005    
kam nuogas ėjai?
naujokas1 4009    
Ir kiek ten praleidai laiko?
Grįžti į viršų