Jei nebūtų audinių - Kas trauktų BMW iš grovių?

2014.02.01 AlausPakelis
  • 50
14
bmw,audi,fanai,karas



Nuotraukos nėra
Anonimas 4489    
#12 Turbūt pastatė naują BMW ir seną Audi, bet ir tokiu atvėju sunku BMW būtų laimėti, Audi įrodė savo pranašumą ten, kur reikia visų varomų ratų. Nesmerkiu BMW, bet pravažumo atžvilgiu, Audi pranašesnė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4518    
Juokingi komentarai, griovy tai Bmw :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4520    
#9

Siaip tai naujausiuose automobiliuose tai Xdrive sistema laimi prieš Quattro <:) JDM fan....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4522    
KAip kas SUBARU
Nuotraukos nėra
Anonimas 4523    
Subariukas būtų iš pirmo karto ištraukęs... Dar sako Audi turi geriausia keturių varomojų ratų galią.. Juokingi jūs lietuviai
Geras_Iksas 4525    
o tai kodel ne atgal trauke? krc, nei vaziuot nei traukt nemoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 4525    
nu o su ta kregzde taip aplenkciau tavo 1.6tdi kad susisuktum penkis kartus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4525    
#5 tavo kregzde lygiai toks pat lavonas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4526    
jau tik tylekit bulkistai ir vw paciulpistai su savo lavonais :D
laure2full 4526    
traktorius istrauktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4526    
Audi ir Volkswagen turi geriausias quattro (visu ratu ) pavaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 4526    
BMW X drivai tada trauktu kitus bmw.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4526    
Nice joke , bet pilna mašinų varomų visais ratais.... Ir tie patys BMW xdrive sistema turi , subaru , galiausiai džipai , tikrai nepražūtų grioviniai.
Grįžti į viršų