Kvieskit Gordon Freeman jis patvarkys pc su savo laužtuvu :)
Kaip pagerinti - savo asmeninį gyvenimą
Anonimas
4042
Anonimas
4043
Kad tavo mastymas dalb@jobisk@as. Isiungi kompa ir tavo gyvenimas taps nuostabiu? tai kodel pats kiaurom dienom prie pc sedi? kodel visi tie noliferiai moralizuoja kitiem noliferiams kad pc yra negerai?
Anonimas
4044
Žodžiu, nepirkit ASUS ir gyvenimas bus geresnis
Anonimas
4044
Gerai su paintu dirba. matos profas
|

