Čia tik pradžia... :D
Kas būtų - jei valdžia nevogtų
naujokas1
3766
Anonimas
3782
#3 Su nuostabiaisiais sovietiniias pastatais niujoke?
Anonimas
3782
Valdžia, kaip ir nevogia beveik
Anonimas
3782
čia blt centrinis parkas :D
Anonimas
3782
valdzia ir yra tam kad "vogtu" kam tada kazkokia valdzia jei nieks nevoktu xD
Anonimas
3782
Pradėkim nuo savęs, aš pirmas.
|

