Kas nesėdėjo tokiam tulike - Tas gyvenimo nematė!

2013.12.03 AlausPakelis
  • 44
4
kaimas,laukas,tualetas






Nuotraukos nėra
Anonimas 1792    
Stovėjau….
Nuotraukos nėra
Anonimas 4578    
Ypač žiemą.
Ignassin 4583    
#1 Nematei gyvenimo! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4583    
kad jame sedet neimanoma, nebent tupet :D
Grįžti į viršų