#2 chuja chuja :D
Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto.
Anonimas
4493
Anonimas
4494
Nu bet kas ir kuria tokias sudinas demo ?
Anonimas
4494
#5 +
Anonimas
4494
Kas cia sita idiota paskyre moderatorium?? Tvirtina visas savo debiliskas ir pasikartojancias "demotyvacijas"...
tornadas
4494
Del kauno keliu, kad tokie, tai pritariu, nu bet rimtai jau buvotokia demotyvacija
Anonimas
4494
Pz jūs gal retardai, kad tą pačią demotyvaciją tvirtinat belekiek kartų?
Anonimas
4494
#1 nichuja :D
Aquanities
4494
sutaise tuos kelius jau.
|

