#2 chuja chuja :D
Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto.
Anonimas
4495
Anonimas
4496
Nu bet kas ir kuria tokias sudinas demo ?
Anonimas
4496
#5 +
Anonimas
4496
Kas cia sita idiota paskyre moderatorium?? Tvirtina visas savo debiliskas ir pasikartojancias "demotyvacijas"...
tornadas
4496
Del kauno keliu, kad tokie, tai pritariu, nu bet rimtai jau buvotokia demotyvacija
Anonimas
4496
Pz jūs gal retardai, kad tą pačią demotyvaciją tvirtinat belekiek kartų?
Anonimas
4496
#1 nichuja :D
Aquanities
4496
sutaise tuos kelius jau.
|

