Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto.

2014.03.07 AlausPakelis
  • 27
8
Kaune nėra duobių







Nuotraukos nėra
Anonimas 4491    
#2 chuja chuja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Nu bet kas ir kuria tokias sudinas demo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#5 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Kas cia sita idiota paskyre moderatorium?? Tvirtina visas savo debiliskas ir pasikartojancias "demotyvacijas"...
tornadas 4492    
Del kauno keliu, kad tokie, tai pritariu, nu bet rimtai jau buvotokia demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Pz jūs gal retardai, kad tą pačią demotyvaciją tvirtinat belekiek kartų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#1 nichuja :D
Aquanities 4492    
sutaise tuos kelius jau.
Grįžti į viršų