#2 chuja chuja :D
Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto.
Anonimas
4491
Anonimas
4492
Nu bet kas ir kuria tokias sudinas demo ?
Anonimas
4492
#5 +
Anonimas
4492
Kas cia sita idiota paskyre moderatorium?? Tvirtina visas savo debiliskas ir pasikartojancias "demotyvacijas"...
tornadas
4492
Del kauno keliu, kad tokie, tai pritariu, nu bet rimtai jau buvotokia demotyvacija
Anonimas
4492
Pz jūs gal retardai, kad tą pačią demotyvaciją tvirtinat belekiek kartų?
Anonimas
4492
#1 nichuja :D
Aquanities
4492
sutaise tuos kelius jau.
|

