#2 chuja chuja :D
Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto.
Anonimas
4492
Anonimas
4493
Nu bet kas ir kuria tokias sudinas demo ?
Anonimas
4493
#5 +
Anonimas
4493
Kas cia sita idiota paskyre moderatorium?? Tvirtina visas savo debiliskas ir pasikartojancias "demotyvacijas"...
tornadas
4493
Del kauno keliu, kad tokie, tai pritariu, nu bet rimtai jau buvotokia demotyvacija
Anonimas
4493
Pz jūs gal retardai, kad tą pačią demotyvaciją tvirtinat belekiek kartų?
Anonimas
4493
#1 nichuja :D
Aquanities
4493
sutaise tuos kelius jau.
|

