Man taip gaila tų PS2 galėjo man atiduot… ☹️
Kažkas pasirinko sieksą...
Anonimas
1183
Anonimas
4516
Erlicko neskaitet?
Anonimas
4518
gal tyčia taip parašė nes nenorėjo būtent to žodžio parašyt
Anonimas
4518
#1 taip parašyta joko formoje.. berašti tu..
Anonimas
4518
As turiu PS2 ir iki siol losiu seip anglijoj gali daug ka atrasti
Anonimas
4518
Sieksa.. Beraščiai kažkokie..
|

