#7 gerai, kad tu ne idotas. gal eik i seima, ka?
Kol pasaulis nežino ką daryt - Monika rado geriausią sprendimą.
Anonimas
4495
Anonimas
4498
Juokingiausia kad cia didziausi silpnaprociai , d*bilai ir dalb*ajobai esat jus kurie stumia ant jos... ne nu bl patis sufakininat prikola ir patis stumia paskui ant zmogaus kuris ne prie ko... su kokiais idiotais as gyvenu... siaubas...
Anonimas
4498
O tai kodel nemeta? :-D
Bwallace
4498
cia su fake anketa rasyta bet uz prikola uzskaitua :D
Anonimas
4498
Net juokinga skaityti kokie jus dundukai :) Neatskiriate fb nuo realybes :)
Anonimas
4498
ziauriau nebereikia:D tokia apgailetina kad net juokas neima
Anonimas
4498
Krw jum nuo to salciutes pavydo galwa nesproks :D
Anonimas
4498
Ydomu... o tai kelintais metais rusija istojo i ES ? gal per istorijos pamoka pramiegojau kazka. :D
|

