Neturiu ask.fm :)
Merginos, neturinčios šio dalyko, - nykstanti rūšis...
Anonimas
4750
Anonimas
4750
O man tokie idijotai nepatinka :D#5
Anonimas
4750
paplokite man
Anonimas
4750
#4 patinka man tokie idiotai :D
Anonimas
4750
Vaikai baikit svaigti ir nors kartą atsitraukit nuo tų kompiuterių, o jau visai jums baigia ne tik akys, bet ir smegenys išvarvėti...
Telecaster
4750
Kaip ir merginos iki 18 metų turinčios nekaltybę.
Anonimas
4751
Bet tokių dar tikrai yra.
coliuke_
4751
Yes.
|

