Nubai, reikia pritūpt - Taip lengviau pataikyt!

2014.02.17 AlausPakelis
  • 49
4
cs,biatlonas,pritupt







Nuotraukos nėra
Anonimas 4496    
Taigi tokia rungtis cia.... XD Kitoj saudykloj jie saudo gulom, o cia staciom... Ot protinguolis kurejas - labai daug ismano... Tikrai turi teise tokius dalykus aptarinet.. :D Nezinai - neaiskink.
prodigy 4511    
su slidem gi nepatogu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4512    
su kalasu sunkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4512    
Tai vat, kad negalima, tokios taisykles
Grįžti į viršų