tai ir likit savo tam akmens amziuj o mes tobulesim modernizuosimes
O kažkada - Mums nerūpėjo megapikseliai.
Anonimas
4473
Anonimas
4473
Šiaip juostiniai nera skaičiuojami megapikseliais, o nuotraukos juostose žymiai geresnės nei skaitmeninės...
Anonimas
4474
nu blyn tai dar parasyk kad tais laikas dar nesvajojom apie mobilius...
Anonimas
4474
Galbūt todėl, kad tokiame nebuvo jokių megapixelių ;)
Bwallace
4474
#1 uostyk kabancius
Anonimas
4474
Apsisik snuki su nostalgijom.
|

