Kokiam idiotui reikia būti, kad prisigertum per karščius? Juk dehidratacija neišvengiama tokiu atveju.
O TU, daug gersi šią vasarą?
Anonimas
4768
Anonimas
4769
degradacija
Anonimas
4769
#3 geria geria ;D
Anonimas
4769
bl taigi cia vieni sportininkai susirinke , niekas negeria... ar as klystu?
Anonimas
4769
Du draugai paskendo per paskutinį skambutį. Manau, pamoka bus daugeliui. Galima ir be alkoholio linksmintis, aišku, jei draugai pijokai, tai tada niekaip be šnapso bonkės ir gangios neišsiversi prie ežeriuko. Toks tas mūsų mentalitetas.... O gaila...
Anonimas
4769
Gal susilaikysiu. Jau prigėrė pora per paskutinį skambutį.
|

