Pamokos tai kaip WC - Einu į jas, nes reikia.

2014.03.27 AlausPakelis
  • 7
5
pamokos,mokslai






Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
Užjaučiu autorių ir jį palaikančius
Ignassin 4471    
#3 Tai nors pasifotkins jei nieko neišstenės :D
Nuotraukos nėra
fLash_ 4471    
#1 rimtai nori? :D tipo eisi net kai myzt ar sikt nenori, pasigrozet kaip ten grzu? :D
n18 4472    
neiciau jai sikt/myst nereiktu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4472    
bet i wc eini,nes nori :D
Grįžti į viršų