Pasveikinkim Bill'ą - Su jo nauja "Nokia".

2013.09.04 AlausPakelis
  • 19
3
nokia,bill, gates,nupirko,telefonas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4677    
sveikinimai kiek imanoma didziausi
pawelek 4677    
nu cia dabar kas per
Magonis 4677    
Tai taip, zinoma, sveikinu.
Grįžti į viršų