Pienas - Tai labai naudingas gėrimas.

2014.04.02 AlausPakelis
  • 13
6
pienas,papai






Nuotraukos nėra
Anonimas 4468    
koks pienas ne negirdejau ?
AlausPakelis 4469    
nieko negalejau padaryt, prispaude bamperiais teko gert
prodigy 4470    
geriau nei gerai :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 4470    
,DDDDDDDDDDD tada as pradedu galvot kad su keista kompanija geri ,DDDDDDDDDDDDDDD ar jai viskas gerai?
AlausPakelis 4470    
pienas ten, as su ja geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4470    
cia siaip pinacolada -.-
Grįžti į viršų