tokia pat pelytee kaip ir mano :D
Radau - kaip panaudot savo diplomą
Anonimas
4013
Anonimas
4014
Tokia kaip mn pele
Anonimas
4025
Ble, tokiapat klavietūra ir aš turiu :D
Anonimas
4026
AlausPakelis taigi mokyklos nebaigęs, leiskime jam pasvajoti ką su tokių daigtu veiktų.
Anonimas
4026
jo, idiotai visada taip panaudoja savo diplomus
Anonimas
4026
neknisk proto, žinau, kaip atrodo diplomas ir kaip diplomo papkė.
|

