tokia pat pelytee kaip ir mano :D
Radau - kaip panaudot savo diplomą
Anonimas
4017
Anonimas
4018
Tokia kaip mn pele
Anonimas
4029
Ble, tokiapat klavietūra ir aš turiu :D
Anonimas
4030
AlausPakelis taigi mokyklos nebaigęs, leiskime jam pasvajoti ką su tokių daigtu veiktų.
Anonimas
4030
jo, idiotai visada taip panaudoja savo diplomus
Anonimas
4030
neknisk proto, žinau, kaip atrodo diplomas ir kaip diplomo papkė.
|

