Štai kodėl Excelis žymimas raide - "X" - O ne - "E".

2014.03.30 AlausPakelis
  • 23
7
excel,raide,zymeti






Simoonaa 4467    
Pasisaugojo nuo trolių x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
Nemokami kazino pinigai, adresu: http://kazinotau.eu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
P X N I S - apkeisk X i E.. vualia
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
todel, kad tai yra XL, tik tos raides tariasi EX ir EL. lamos baikit bajeruot nieko nesuprasdami.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
Kultūra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4467    
ciulp gaidi su levais bajeriais
Grįžti į viršų