Štai kodėl Excelis žymimas raide - "X" - O ne - "E".

2014.03.30 AlausPakelis
  • 23
7
excel,raide,zymeti






Simoonaa 4469    
Pasisaugojo nuo trolių x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
Nemokami kazino pinigai, adresu: http://kazinotau.eu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
P X N I S - apkeisk X i E.. vualia
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
todel, kad tai yra XL, tik tos raides tariasi EX ir EL. lamos baikit bajeruot nieko nesuprasdami.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
Kultūra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
ciulp gaidi su levais bajeriais
Grįžti į viršų