Kojniu su sandalais megejams: jeigu trina kojas, tam reikalui yra pleistras ir siaip reikiamo dydzi sandalus reikia nesioti.
Vyriškas atsakas - Storulėms su tympomis.
Anonimas
4442
Anonimas
4450
vienas dalykas, su kojinėm netrina, antras dalykas, kojos neprakaituoja (be kojinių kaikuriem pastoviai drėgnos būna), trečias dalykas neišsipurvina ir neapsismeliuoja (pasekmės dėl 2 punkto), o ir atrodo mano akim normaliai tikrai. sugalvojo viena boba ir dabar visos tą patį varo, kaip ir dėl baltų kojinių. kokios noriu spalvos tokias ir nešioju :P
Anonimas
4458
Demotyvacijos kūrėjas- tobulasis vyrukas :)
Anonimas
4459
kojnes tam kad basutes nenugrauztu koju. Ir basutes vasara zymiai geraiu nei koki kedai. Keduose koja tiesiog sunta.
Anonimas
4460
Bet rimtai kas cia krv sugalvojo, tampkes be koiniu, visgi smagiau su koinem vaiksioti....
Anonimas
4460
pasakė storulė su tympomis
|


