koks vaitauskas toks ir forumas.... :D
|
Anonimas
5869
Anonimas
5956
tai kas, kad ju toks darbas. nemanau kad jie palktu bedoj kuri nors ir ne karo lauke
Anonimas
5957
Zmones daug pareigu turi kuriu nevygdo ar bent jau gali nevygdyt, tiesiog musyje uz minutes tu gali gulet kraujuodamas...
Anonimas
5957
NE nu jus baijerius darot, kariskiu pareiga yra rupintis vienas kitu kaip ir draugu!!! o facebooko draugai nevisada 'geri' draugai.
Anonimas
5957
Toks true sitas, kad pzd.
Anonimas
5958
nu taip, pades, o ka?
Anonimas
5958
šaunus.
Anonimas
5958
Susimastykit...
|

