koks vaitauskas toks ir forumas.... :D
|
Anonimas
5870
Anonimas
5957
tai kas, kad ju toks darbas. nemanau kad jie palktu bedoj kuri nors ir ne karo lauke
Anonimas
5958
Zmones daug pareigu turi kuriu nevygdo ar bent jau gali nevygdyt, tiesiog musyje uz minutes tu gali gulet kraujuodamas...
Anonimas
5958
NE nu jus baijerius darot, kariskiu pareiga yra rupintis vienas kitu kaip ir draugu!!! o facebooko draugai nevisada 'geri' draugai.
Anonimas
5958
Toks true sitas, kad pzd.
Anonimas
5959
nu taip, pades, o ka?
Anonimas
5959
šaunus.
Anonimas
5959
Susimastykit...
|

