koks vaitauskas toks ir forumas.... :D
|
Anonimas
5868
Anonimas
5955
tai kas, kad ju toks darbas. nemanau kad jie palktu bedoj kuri nors ir ne karo lauke
Anonimas
5956
Zmones daug pareigu turi kuriu nevygdo ar bent jau gali nevygdyt, tiesiog musyje uz minutes tu gali gulet kraujuodamas...
Anonimas
5956
NE nu jus baijerius darot, kariskiu pareiga yra rupintis vienas kitu kaip ir draugu!!! o facebooko draugai nevisada 'geri' draugai.
Anonimas
5956
Toks true sitas, kad pzd.
Anonimas
5957
nu taip, pades, o ka?
Anonimas
5957
šaunus.
Anonimas
5957
Susimastykit...
|

