Aš be tavęs tas pats kaip - Facebook be draugų, Youtube be video, Google be jokių paieškos rezultatų.

2011.07.16 Andrelsss
  • 324
18
Aš be tavęs tas pats kaip







Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
#17 as ir taip sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
noliferio snekos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
Krč, šūdų malūnas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
Trollpalmface<..<"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
AJ, APSIVERKIT VAIKAI
kalabokas 5460    
Nesistenk aiškinti jiems #11. Aš pats imu nebesuprasti, ką jie supranta aplamai.
Vaikų darželis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
#9 #10 nesupratot demotyvacijos nekomentuokit... cia apskirtai sneka o ne apie kiekviena zmogu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
sutinku su #9.as ta facebook del vaizdo turiu,o tie kurie giresi kaip kelia i fb foto ir panasiai tai nepagaunu kame ten dielas det.gaila man tu zmoniu kur prie kompu nonstop puva ir dienos sviesos nemato
Geras_Iksas 5460    
e, o tai jeigu fb neturiu, youtubej irgi retai lankausi, tik google arciau sirdies, tai ka, vadinas as ne zmogus? :D labas rytas, gal jau laikas atsikelt nuo kedes ir iseit i lauka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Ir kaip demotyvacija be durnu "demotyvaciju"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
#3 metu komentaras!
Rocknroll 5460    
kompiuterastas bobu neturi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
ir frazė paiimta iš weheartit. shame
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
ir kaip kompiuteris be interneto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Metu demo!
povilasq 5460    
you need a fucken life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Atsigauk biški ir nulipk nuo kompo, nes jau išvis šikna tau daros..
Grįžti į viršų