Aš be tavęs tas pats kaip - Facebook be draugų, Youtube be video, Google be jokių paieškos rezultatų.

2011.07.16 Andrelsss
  • 324
18
Aš be tavęs tas pats kaip







Nuotraukos nėra
Anonimas 5430    
#17 as ir taip sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
noliferio snekos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
Krč, šūdų malūnas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Trollpalmface<..<"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
AJ, APSIVERKIT VAIKAI
kalabokas 5458    
Nesistenk aiškinti jiems #11. Aš pats imu nebesuprasti, ką jie supranta aplamai.
Vaikų darželis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#9 #10 nesupratot demotyvacijos nekomentuokit... cia apskirtai sneka o ne apie kiekviena zmogu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
sutinku su #9.as ta facebook del vaizdo turiu,o tie kurie giresi kaip kelia i fb foto ir panasiai tai nepagaunu kame ten dielas det.gaila man tu zmoniu kur prie kompu nonstop puva ir dienos sviesos nemato
Geras_Iksas 5458    
e, o tai jeigu fb neturiu, youtubej irgi retai lankausi, tik google arciau sirdies, tai ka, vadinas as ne zmogus? :D labas rytas, gal jau laikas atsikelt nuo kedes ir iseit i lauka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Ir kaip demotyvacija be durnu "demotyvaciju"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
#3 metu komentaras!
Rocknroll 5459    
kompiuterastas bobu neturi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
ir frazė paiimta iš weheartit. shame
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
ir kaip kompiuteris be interneto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
Metu demo!
povilasq 5459    
you need a fucken life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
Atsigauk biški ir nulipk nuo kompo, nes jau išvis šikna tau daros..
Grįžti į viršų