Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis

2009.08.10 Andrius23
  • 106
12
photoshop,kompleksai,priezastis,foto







Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Fanatikeee 5472    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas 5482    
grazus darbas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
kvaila...
indigokid 5878    
o aš nenaudoju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis 6032    
Skirtumas akivaizdus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6065    
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6121    
ji istikruju turi apgama? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6127    
Dar geriau galima padaryt :P
Grįžti į viršų