Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis

2009.08.10 Andrius23
  • 106
12
photoshop,kompleksai,priezastis,foto







Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Fanatikeee 5470    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas 5481    
grazus darbas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
kvaila...
indigokid 5876    
o aš nenaudoju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis 6030    
Skirtumas akivaizdus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6119    
ji istikruju turi apgama? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6125    
Dar geriau galima padaryt :P
Grįžti į viršų