Priklausomybė nuo interneto - Kai nėra ką veikti, o pasitraukti vistiek nesinori...

2009.08.19 Andrius23
  • 78
13
internetas,priklausomybe,gyvenimas,laisvalaikis







ajstyte 5856    
Cha :D
Siaubas_Baubas 5856    
Ei nu, prašaaaau, ištaisykit klaidąąą! :D
Senttel 5856    
+1, labai gerai pastebeta, saunuolis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
tikrai taiklus :D "užskaitau"
thatsmeLT 5888    
taiklus sitas :D
Roneta 5954    
Tikrai , ner ka veikt , vistiek nenulipu :x
Lijanelea911 5982    
Aha, nu rimtai.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
Pasirodo mano fantazija tikrai ziauri: as is pradziu galvojau, kad cia esme ta kad bachuras tiek nenulipa nuo kompo, kad nagai priauga, po to ziuri, kad biski suklydau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
as esu toks
Zygis 6032    
Kas tiesa, tas nemelas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6045    
taip 8(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6126    
nepamatyciau, tai net nesusimastyciau... :|
na ir px :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6133    
Ziauri tiesa :(
Grįžti į viršų