O kaip tu padedi tvarkytis?

2012.02.28 Angis
  • 78
5
O kaip tu padedi tvarkytis?







Emma11956 5025    
#4 Tai, kad ir jis siurblio kojom nelaiko, o pakėlė kojas, kad būtų galima išsiurbt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
Nerukau, ir kojom siurblio tikrai nelaikau, tiesiog taskaus savo kambary ;D
Noirmei 5233    
mhm panasiaiii....:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
Siurbiu kilimus, plaunu grindis, nešu šiūkšles.
Rendolfas 5233    
Grynai.. :D
Grįžti į viršų