Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...

2010.01.09 AnimePsycho
  • 197
15
Ateitis...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
žiauru.
Kristea 5839    
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
wow
Gusta-Fang 5873    
Gerulis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
tai vat bich pats ir mokinkis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
nieko cia superingo...
giedriuxxx 6010    
uzskaitau :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
super.. :D
Grįžti į viršų