žiauru.
Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...
Anonimas
5836
Kristea
5839
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Anonimas
5855
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Anonimas
5855
wow
Gusta-Fang
5873
Gerulis..
Anonimas
5887
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Anonimas
5924
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Anonimas
5955
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Anonimas
5969
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Anonimas
5970
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Anonimas
5984
tai vat bich pats ir mokinkis.
Anonimas
6002
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Anonimas
6002
nieko cia superingo...
giedriuxxx
6010
uzskaitau :D +5
Anonimas
6011
super.. :D
|

