žiauru.
Ateitis... - Apie ją geriau nežinoti...
Anonimas
5837
Kristea
5840
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Anonimas
5856
koks skirtumas, kad foto netikra? Žodžius skaityti reikia:D
Anonimas
5856
wow
Gusta-Fang
5874
Gerulis..
Anonimas
5888
nejuokinkit, nuo kada gelezinkeliai naudoja kelio zenklus? tipo pastebetu ta wrong way uzrasa ir spetu sustot :D gerai padaryta, juokingai :)
Anonimas
5925
Nieks cia nezuvo, uztrauke rucniaka :D
Anonimas
5956
Tom - fail ;D taigi atsiprasant kada jau koks traukinys vaziuos nebaigtais begiais. komentaras man juokingesnis buvo nei pav. ;D
Anonimas
5970
neįsivaizduoju kokiam debilui gali ateit į galvą, kad tikra foto? nes jeigu šitas daiktas krito nuo bėgių, tai manau, kad jau nebelabai kas po to galėjo talpinti nuotraukas. Du variantai : muziejus ir fotošopas.
Anonimas
5971
Jei cia tikra foto, tai zuvo daug zmoniu. Nieko juokingo.
Anonimas
5985
tai vat bich pats ir mokinkis.
Anonimas
6003
Va sitokiose situacijose is dangaus pasigirsta zodziai "Learn To Fly Bich"
Anonimas
6003
nieko cia superingo...
giedriuxxx
6011
uzskaitau :D +5
Anonimas
6012
super.. :D
|

