Sarkazmas... - Todėl, kad geriau kai forsai nesupranta, kad iš jų tyčiojies

2009.12.07 AnimePsycho
  • 139
23
Sarkazmas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
#17

tik jau nereikia, vienas kaskada pasake tai dabar visi ir kartoja. pamirskit jus tokius dalykus. tas dabar pasitaiko labai retai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Daugiau negu puse komentavusiu yra loxeliai, kurie nepaziuretu i akis sitam ciuvui :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#21 bet pirma reikia prieit ir spet perdurt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Vyriokas atsikacialines, bet toks pat lengvai persaunamas ar perduriamas kaip ir visi kiti sio pasaulio gyventojai...
Nuotraukos nėra
martialart 5876    
cia kai visada belekiek laido riteriu;Das garantuoju,kad jus sitam kur fotkei net i akis bijotumet pazet ir galit nesigint,nes pazystu as tokius,kurie daug uz laido kalba. ir pats toks buvau,bet suaugau ir pasimokiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
pz,gyslos issoke,jau tipo kietas :D
chzarija 5884    
#16 vat vat, jei jie po 15 nevaiksciotu ir visi 15 ant vieno panko nesoktu mustis, tada butu kitas reikalas, bet matai bijo patys gauti, gaujoje drasiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#13 Todel ir neina nes juos musa :D
Nuotraukos nėra
saras04 5909    
Kedys tik nusiskutes cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
ko jus cia putojates
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Tik bailiai nolife'ina prie pc ir stumia ant kitų. Jie į gatves nelenda. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
prikakotu, atsigaukit debikai, itrauke blt atsipalaiduotu taip atrodytu, tai gal ir kietas atrodytu, o cia blt kazkoks mazgote isitempes vaidina sikanti katina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Trauki pūška ir jokie forsai nebaisūs :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
toki gatvei pamate iskart i kelnes prisikat o ce vierhai tai i akis jam pasakykit ka ce stumet tai krw jum sustumtu nosi kad neatpazintumet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
jis turetu but link piktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
Ka jus ce duhai stumet,. tik ce supistam chate renkates pawarykit gatwei taip duhai jus nelaimingi,.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
Tipine one's nuotrauka
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
ko jus tu forsu taip bijot? :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6029    
Pritariu lopas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
Stulpas lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
faktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
Jah would never give the power to a baldhead:))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6043    
priduekas tikras tokius plikagalvius tik pakart arba susaudyt....
Grįžti į viršų