Nebūtų fake - Būčiau peršikęs...

2009.12.07 18:09 AnimePsycho
  • 6
4
Nebūtų fake



Nuotraukos nėra
Anonimas 6027    
Jai taip trenktu tai kiaurai masina praeitu... O cia net shonas neilinko...
Ir katapulta matosi, kaip jau sake AnimePsycho.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
gi cia filma filmavo...
AnimePsycho 6040    
fake ir nelabai kokybiškas jei katapulta iš po mašinos matosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6040    
man atrodo tai ne fake. o jak fake tai labai kokibiskas, LABAI.
Grįžti į viršų