Nes kai kurie žmones - čia vistiek įžvelgs rasizmą

2010.07.08 Anonimin1s
  • 128
21
rasizmas, juodukai, nigger, white







Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
haha, nors nesu už racizmą, bet paveikslėlis vertas gero thumbs up .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
alone in a dark :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
nice +1
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5830    
Sorry xebra, nemaciau kad buvo toks pat idetas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
:D
valkata 5831    
alone in the dark :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
geras! :D bet tas is kaires taj musu parade dalyvaves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
žudantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
sitas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
alone in the dark:D jega
Chameleon 5834    
Good one. ;D
Nuotraukos nėra
floodinimas 5834    
Turbut siuo atveju geresniu marskineliu nebera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Alone in the dark :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
legenda tai tikrai tik kad jau toks buvo pacioj pradzioj demotyvaciju... peikiu sia demotyvacija -1! uz kartojimasi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#6 ne negruose esmė čia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
rasistai negrai :/
Blooper 5834    
R.I.P.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
:D gerulis
Gusta-Fang 5835    
;D
Nuotraukos nėra
esito 5838    
;D
ff- 5838    
Alone in the dark :D legenda pasveikslelis :D
Grįžti į viršų