Eik tu n", vaikas. Užknisai.
Pasiilgot manęs ?
Anonimas
4854
Anonimas
5103
ne!!! (cry)
Anonimas
5324
Pats geriausias filmas ;D
Anonimas
5332
jauy atsibode....
Anonimas
5333
nixuja
Anonimas
5333
nea -,-
TheDemotivator
5336
tikrai TA... NE!
Anonimas
5338
Jau greitai,per tv3
Anonimas
5338
ne
Anonimas
5338
Labai labai
YouAreBUSTED
5338
tiesiog labai :))
Anonimas
5338
aha
Anonimas
5338
nope
Anonimas
5338
Aš norėčiau kad per Kalėdas rodytų pirmą/antrą dalį, o ne ketvirtą. :(
Anonimas
5338
Pasiilgom!
Anonimas
5338
www.facebook.com/profile.php?id=217384581645021&refid=7&_ft_qid=5674255649409265042&_ft_mf_story_key=260389814011164&_ft_filter=top&_ft_interface=m_basic&_ft_c=m
Anonimas
5339
labai
Spameris
5339
Anksti dar.
Anonimas
5339
Oi laukiam laukiam, nepastebesim ir jau kitais metais jo lauksim
Figo1393
5339
px paimsiu
Anonimas
5339
jauciu daugiausia kartu matytas filmas daug kam
Anonimas
5339
Ne.
|

