Nemaloniausia vakarėlio dalis - Jam pasibaigus, kažkam tenka viską sutvarkyti

2012.10.06 Aurimas_
  • 22
4
Nemaloniausia vakarėlio dalis







Geras_Iksas 5011    
grynai kokio septyniolikinio kurta demotyvacija..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5011    
arba ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5011    
Nu tai blin, aišku, kad ne fėjos tvarko visą betvarkę..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5011    
Dar vienas irodymas, kad jokios naudos is tu vakareliu nera :))
Grįžti į viršų