Pusseserė (mano demotyvacija)

2011.05.04 19:49 BARMALEiKA
  • 2
11
Pusseserė (mano demotyvacija)







povilasq 5532    
#9 tu ir nesakai, tik rasai ;D ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
5# ne adaptuotas oadaptuota, bet tikrai kaskokia adapte
Usagi 5533    
Povilai, niekada negalvojau, kad tai pasakysiu, bet spaudžiu Tau dešinę ;)
povilasq 5533    
#1, #2, #3, #4 forever alone...
CRONUS 5533    
Redaguoti tikrai eina
Nelayme 5533    
susimovei iš pačio pirmo karto, ir šiaip mintis nieko blatno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
barmaleika, tu adaptuotas?
BARMALEiKA 5533    
demotyvacijos peržiūrėti prieš publikuojant neina, redaguoti neina. nesistebiu, kodėl čia visi tokie nedapisti.
BARMALEiKA 5533    
BARMALEiKA 5533    
BARMALEiKA 5533    
turėjo būti truputį kitaip:

Pusseserė (mano demotyvacija)
X - vieta tavo demotyvacijai (foto susirask pats)
Grįžti į viršų