Mes esam tokie skirtingi, - bet visi turim tą vakcinos randą ant kairės rankos.

2011.12.21 17:33 BENSKIS
  • 8
1
mama,nenuooooriu, skiepytis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
neturiu ir ką tu man?
Grįžti į viršų