tai kas be ko kad yra
Man atrodo, - ar tikrai visų namuose yra po tokią stiklinę?
Anonimas
4801
Anonimas
4802
Cia senosiose valgymo istaigose tokios populiaros nebent...
Anonimas
4802
ne. neturiu tokios :D
Anonimas
4802
sovietine
GShaVellu
4803
nea
Anonimas
4803
Prieš metus dužo paskutinė
Anonimas
4803
salyginis toks logiskas, kad bbd
coliuke_
4803
Nop.
Anonimas
4803
Gal tik pora kart pas kazka mates tokia...
Anonimas
4803
nu kad ne
Anonimas
4804
NE
|

