Tik vyrai tai supras

2013.04.30 BOT
  • 14
13
bmw,merginos,krutines






Nuotraukos nėra
Anonimas 3925    
#4 o nx joms suprast? garsas yra ir uztenka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4804    
wisos gerai eina... Galvojat kad tas 1.6 niekn neina? Opapa. Ismokit is vietos pajudet su masina. Ignassin pritasiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4804    
wtf :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4805    
Nichuja as cia nesupratau kol komentaru neperskaiciau.
Ignassin 4806    
Kadangi lyginama 3 klasės kėbulas, tai atitinkamai parinkti ir paveiksliukai. Jei būtų kokia audzibūlka tai ir paveiksliukas būtų senos nukarusios bobos atvaizdas ;)
Tai esmė ne kad "Tik vyrai tai supras", o kad "Tik vyrai žinos ką rinktis". Nes tie vaikai, piemenai ir kleviniai kapišonuoti seiliūgos rinksis 1,6 arba geriausiu atveju 2,0.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
Hm,paziurejau tai tikrai m3 geriausiai atrodo.Bet ir kiti gerai atrodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
#6 Pirma užauk, vaike. Nesupratai, tai nors patylėtum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
M3 kainuoja brangiau nei tas tavo 7 klasės BMW
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
Ne vyrai, o vaikai. Vyrai važinėja su 7 klase(jei kalbant tik apie bmw)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
o tai jus manot mergos supranta kiek ten litru variklis pas ta bmw? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
tiksliai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
agree
Grįžti į viršų