Štai ką padaro pinigai - Gerai, kad Lietuvoj krizė, mums tai negręsia
|
Štai ką padaro pinigai - Gerai, kad Lietuvoj krizė, mums tai negręsia
|
būtų daug pinigų-neturetume draugų,bet gertume ir pūstume žolę,kas padaytų gyvenimą gražesni,o haliucinacijos sukurtų įsivaizduojamų draugų xD