nusivažiavo jau demotyvacija.. visiškas nesamones rašo, kurios absoliučiai nieko nedemotyvuoja, ir prašau, priš reikšdami savio idėjas čia, perskaitykit puslapio pavadinimą, ir galbūt pusę iš jūsų suprasit, kad ne ten pataikėt..
|
|
|
Anonimas
5546
nusivažiavo jau demotyvacija.. visiškas nesamones rašo, kurios absoliučiai nieko nedemotyvuoja, ir prašau, priš reikšdami savio idėjas čia, perskaitykit puslapio pavadinimą, ir galbūt pusę iš jūsų suprasit, kad ne ten pataikėt..
stupidthings
5551
#2 visiskai sutinku su tavim (y)
Anonimas
5553
Matos kokia auka kūre demotyvaciją,nes jai svarbu tik like'ų skaičius,o ne kad demotyvuotu..
Anonimas
5553
ziauru
|