buvo juk
|
Anonimas
4890
Anonimas
4890
#2 Taip, geriausi kulinarai - vyrai... o geriausios kulinarės - moterys.
Anonimas
4890
#1 Bet pala, o sakoma, kad geriausi kulinarai yra vyrai? Taip kaip tada čia gaunasi? ;]
Anonimas
4890
kadangi niekas anksčiau nesuprato, demotyvacija nori pasakyyi, kad Moters vieta Virtuvėje.
|

