Žiurėjau ir patiko :)
Ačiū už vaikystę - Ačiū už nedraugišką musę, už margą mamos suknelę, ir ačiū už ilgakojį vorą
Anonimas
4676
Anonimas
5024
man irgi lievai atrodydavo, niekada tokiu per daug vaikisku laidu nemegau
Anonimas
5028
bbd tokia laida tai..
Anonimas
5030
žiauruma;D
Anonimas
5031
Niekada man nepatiko...
Anonimas
5031
ir už gera daiktą televizorių! ;D
Anonimas
5031
telebimbam gatve vaiksto geri laimingi zmones telebimbam gatve skrenda mazu vaiku sapnai :D
Anonimas
5031
Nepatiko ir man. neziuredavau.
Anonimas
5031
aš irgi nežiūrėjau. Proto pisimas ten buvo. Geriau jau dbz koks :))
Anonimas
5031
Man ir jis ziaurei nepatiko kai buvau mazas
Anonimas
5031
nezejau as sito sudo net kai mazas buvau, nepatiko man bullshit
Anonimas
5031
ka cia per suda imete
Anonimas
5031
Baltoji varnele
|

