Ačiū už vaikystę - Ačiū už nedraugišką musę, už margą mamos suknelę, ir ačiū už ilgakojį vorą

2012.09.18 C11
  • 46
14
telebimbam, voras, mamos, suknele, muse, neringa, televizija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4674    
Žiurėjau ir patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5022    
man irgi lievai atrodydavo, niekada tokiu per daug vaikisku laidu nemegau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5026    
bbd tokia laida tai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
žiauruma;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
Niekada man nepatiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
ir už gera daiktą televizorių! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
telebimbam gatve vaiksto geri laimingi zmones telebimbam gatve skrenda mazu vaiku sapnai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
Nepatiko ir man. neziuredavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
aš irgi nežiūrėjau. Proto pisimas ten buvo. Geriau jau dbz koks :))
C11 5029    
Jaučiu jums po 12, tad nelabai ir žiūrėjot ir nepagaunat kiek prisiminų žmonėms kelia senosios telebimbam laidos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
Man ir jis ziaurei nepatiko kai buvau mazas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
nezejau as sito sudo net kai mazas buvau, nepatiko man bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5030    
ka cia per suda imete
Nuotraukos nėra
Anonimas 5030    
Baltoji varnele
Grįžti į viršų