Žiurėjau ir patiko :)
Ačiū už vaikystę - Ačiū už nedraugišką musę, už margą mamos suknelę, ir ačiū už ilgakojį vorą
Anonimas
4674
Anonimas
5022
man irgi lievai atrodydavo, niekada tokiu per daug vaikisku laidu nemegau
Anonimas
5026
bbd tokia laida tai..
Anonimas
5029
žiauruma;D
Anonimas
5029
Niekada man nepatiko...
Anonimas
5029
ir už gera daiktą televizorių! ;D
Anonimas
5029
telebimbam gatve vaiksto geri laimingi zmones telebimbam gatve skrenda mazu vaiku sapnai :D
Anonimas
5029
Nepatiko ir man. neziuredavau.
Anonimas
5029
aš irgi nežiūrėjau. Proto pisimas ten buvo. Geriau jau dbz koks :))
Anonimas
5029
Man ir jis ziaurei nepatiko kai buvau mazas
Anonimas
5029
nezejau as sito sudo net kai mazas buvau, nepatiko man bullshit
Anonimas
5030
ka cia per suda imete
Anonimas
5030
Baltoji varnele
|

