Žiurėjau ir patiko :)
Ačiū už vaikystę - Ačiū už nedraugišką musę, už margą mamos suknelę, ir ačiū už ilgakojį vorą
Anonimas
4675
Anonimas
5023
man irgi lievai atrodydavo, niekada tokiu per daug vaikisku laidu nemegau
Anonimas
5027
bbd tokia laida tai..
Anonimas
5029
žiauruma;D
Anonimas
5030
Niekada man nepatiko...
Anonimas
5030
ir už gera daiktą televizorių! ;D
Anonimas
5030
telebimbam gatve vaiksto geri laimingi zmones telebimbam gatve skrenda mazu vaiku sapnai :D
Anonimas
5030
Nepatiko ir man. neziuredavau.
Anonimas
5030
aš irgi nežiūrėjau. Proto pisimas ten buvo. Geriau jau dbz koks :))
Anonimas
5030
Man ir jis ziaurei nepatiko kai buvau mazas
Anonimas
5030
nezejau as sito sudo net kai mazas buvau, nepatiko man bullshit
Anonimas
5030
ka cia per suda imete
Anonimas
5030
Baltoji varnele
|

